Ta strona używa plików zapisanych w Cookies. Więcej o przechowywaniu danych dowiesz się tutaj

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Na polskim rynku istnieje wiele firm świadczących usługi transportowe i logistyczne. Warto pamiętać jednak o tym, że niewiele z nich posiada nasze doświadczenie, profesjonalny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Nasza Grupa oferuje Klientom usługi transportowe na najwyższym poziomie, kierowane są zarówno dla budownictwa tradycyjnego, jak i dla drogownictwa.

Co ważne, nie zajmujemy się tylko przewozem towarów - sami wydobywamy, przerabiamy i produkujemy niezbędne materiały dla naszych Kontrahentów, które później dostarczamy do wskazanego miejsca.

Usługi logistyczne dla budownictwa

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe dla budownictwa, wszystkie przewozy są realizowane przez profesjonalistów, przy użyciu nowoczesnych, bezpiecznych pojazdów, naczep i ciągników. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju kruszywa i materiały sypkie, które możemy dostarczyć pod wskazany adres. Jeżeli potrzebujesz czegoś, czego nie znajdziesz w naszej ofercie, nie martw się - możemy pomóc zrealizować Ci przewóz z dowolnego miejsca. W przypadku, gdy Twoje materiały będą musiały być dostarczone od wielu producentów, towar zostanie przywieziony pod każdy wskazany adres na czas.

Usługi logistyczne dla drogownictwa

Poza tym, że zapewniamy transport materiałów budowlanych, oferujemy też usługi logistyczne kierowane do firm działających w drogownictwie. Wydobywamy i transportujemy kruszywa naturalne, takie jak piasek czy żwir, lub łamane. Pomożemy Ci przetransportować mieszankę mineralno-asfaltową tam, gdzie będzie potrzebna. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna w drogownictwie jest terminowość dostaw, dlatego oferujemy pomoc doświadczonych logistyków i kierowców i oraz flotę niezawodnych pojazdów, które zapewnią transport materiałów drogowych na czas.

Transport materiałów sypkich, budowlanych i inne usługi logistyczne

Posiadamy specjalistyczny sprzęt niezbędny do wykonywania profesjonalnych przewozów materiałów sypkich lub materiałów i kruszyw budowlanych. Wszystkie nasze naczepy mają aktualne dozory Transportowego Dozoru Technicznego, a nasza wykwalifikowana kadra ma za sobą tysiące tego typu prac, dzięki czemu dajemy pewność, że zamówiony towar dotrze na miejsce bezpiecznie i na czas. Poradzimy sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, w których inne firmy transportowe mogłyby odmówić dostawy - jeżeli towar ma być dostarczony bez opóźnień, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.