Ta strona używa plików zapisanych w Cookies. Więcej o przechowywaniu danych dowiesz się tutaj

Budowa drogi to niezwykle skomplikowany proces, który wymaga odpowiednich nakładów finansowych, sprzętowych, jak również zasobów ludzkich. Grupa PBI nie tylko buduje drogi samodzielnie, ale i dostarcza wsparcie sprzętowe dla innych przedsiębiorstw o podobnym profilu działalności. Zapewniamy wynajem specjalistycznych pojazdów i maszyn do budowy dróg.

Wypożyczanie maszyn do budowy dróg

Do tworzenia dróg wykorzystuje się specjalny sprzęt oraz pojazdy, które przywiozą materiały na miejsce i umożliwią proces budowy. W naszej ofercie znajdują się pojazdy ze wszystkich kategorii, które oprócz użytku własnego, są przeznaczone na wynajem. To właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że uda się nam skompletować odpowiednią flotę do niemal każdego zadania. Dysponujemy pojazdami i maszynami czołowych marek na rynku, dlatego skorzystanie z naszych usług nieodzownie gwarantuje niezawodność, terminowość i wysoką jakość wykonywanych prac.

Transport materiałów i sprzętu drogowego

Przy dużych realizacjach bardzo często problem stanowi transport maszyn i pojazdów, które zostały przystosowane do pracy, jednak nie do pokonywania dużych odległości samodzielnie. Na miejsce prac trzeba również dostarczyć materiały. Oferujemy zarówno transport pojazdów i maszyn do budowy dróg, jak również dostawy kruszywa, betonu, mieszanki mineralno-asfaltowej oraz wielu innych materiałów.

Wynajem maszyn drogowych - zalety

Nasza usługa umożliwia mniejszym firmom realizowanie rozległych inwestycji, które nie byłby wykonalne ich własnym nakładem sprzętowym. Korzystanie z wynajmu sprzętu drogowego to także oszczędność. To my dbamy o utrzymanie i opłaty wynikające z eksploatacji - Klient płaci jedynie za wynajem.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wymagania potencjalnych Klientów, ponieważ stale się rozwijamy i dostosowujemy do warunków panujących na rynku. Zapewniamy profesjonalną obsługę zapytań ofertowych, fachowe doradztwo, które z pewnością doprowadzi do finalizacji zamówienia na dogodnych dla obydwu stron warunkach. Gwarantujemy nowoczesny sprzęt, który pozwoli na szybką realizację prac, które w dodatku będą odznaczały się najwyższą możliwą jakością.