Z radością informujemy, że nasza nowo powstała Fundacja Grupy PBI „Razem Możemy Więcej”, ustanowiona na początku 2024 roku, jest już aktywnie zaangażowana w wspieranie działań na rzecz społeczności lokalnej. Misja fundacji opiera się na wartościach odpowiedzialności społecznej i ochrony środowiska, które stanowią fundament dla naszego wspólnego postępowania.

Jednym z pierwszych działań, które z przyjemnością wsparliśmy, jest akcja „Bieg Dobra” organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu „Z Potrzeby Serca” przy katolickich szkołach pod patronatem Caritas Diecezji Sandomierskie oraz naszej fundacji. Ponad tysiąc osób z ogromnym zaangażowaniem różnych grup społecznych, takich jak przedszkolaki, uczniowie, seniorzy oraz instytucje jak Straż Pożarna, pokonało 4 500 km, a każdy kilometr przełożył się na pomoc finansową.

Wierzymy, że akcja „Bieg Dobra” to tylko początek naszych wspólnych działań, które będą kontynuowane, przynosząc jeszcze więcej pozytywnych zmian dla lokalnej społeczności. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie, które sprawiają, że nasza wspólna praca ma realny wpływ na świat wokół nas.