NOWOCZESNE ULICE DLA BEZPIECZNEJ JAZDY

PBI Infrastruktura jest firmą, która rocznie remontuje, modernizuje i buduje od podstaw ponad 500 kilometrów dróg. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług infrastrukturalnych, w tym zarówno remonty fragmentów, jak i kompleksową modernizację odcinków ulic. Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa. Terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych usług stanowią dla nas kluczowe wartości.

MODERNIZACJA ULIC

Mdernizacja ulic ma kluczowe znaczenie z perspektywy kwestii bezpieczeństwa drogowego. Działając w ramach holdingu sami produkujemy materiały potrzebne do profesjonalnej modernizacji drogowej. Jesteśmy producentem mieszanek mineralno – asfaltowych, używanych do skutecznej naprawy różnego rodzaju nawierzchni. Oprócz mas bitumicznych wytwarzamy również beton towarowy oraz galanterię betonową. Prowadzona przez nas działalność jest wieloaspektowa, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym drogowym projektom. W naszej pracy modernizujemy różne typy ulic, w tym m.in. drogi krajowe i ekspresowe. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm.

 

REMONT I NAPRAWA POWIERZCHNI ASFALTOWYCH

Produkujemy mieszanki mineralno-asfaltowe, dzięki czemu jesteśmy pewni jakości oferowanych przez nas produktów. Remontując i naprawiając powierzchnie asfaltowe wykorzystujemy potencjał płynący z działań w zakresie holdingu. Posiadamy własne kopalnie i wydobywamy kruszywo, które wykorzystujemy do wytwarzania naszych produktów. W naprawie powierzchni asfaltowych, kluczowym materiałem jest masa bitumiczna, którą także wytwarzamy samodzielnie. Posiadamy Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji w systemie 2+, który oznacza, że przywiązujemy szczególną uwagę do zachowania odpowiednich standardów. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii i zaawansowanych rozwiązań, stosowanych w budownictwie drogowym. W pełni wykorzystujemy potencjał naszej grupy kapitałowej, dzięki czemu realizujemy projekty o dużej skali. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt drogowy oraz usługi transportowe i logistyczne, nasi Klienci otrzymują kompleksowe usługi infrastrukturalne.

Modernizujemy, remontujemy i budujemy od podstaw 400 kilometrów dróg rocznie. Możemy pochwalić się zarówno budową solidnych uliczek osiedlowych, remontami fragmentów dróg krajowych, jak i wykonawstwem elementów największych polskich dróg ekspresowych. Współpracujemy ze wszystkimi Zamawiającymi, w tym z jednostkami sektora publicznego, od gmin i powiatów po Zarządy Dróg Wojewódzkich i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Dysponujemy własnym zapleczem surowcowym, Grupa PBI wydobywa kruszywa, produkuje beton towarowy i mieszanki mineralno-asfaltowe. Dokładając do tego własny, wysokiej klasy [sprzęt drogowy] oraz usługi transportowe i logistyczne, nasi Klienci otrzymują kompleksowe usługi infrastrukturalne świadczone przez jedną grupę kapitałową. To przekłada się na pewną i terminową realizację projektów drogowych każdej skali.

Galeria

Powiązane spółki

PBI Infrastruktura

PBI Infrastruktura to dynamicznie rozwijająca się spółka specjalizująca się w budowie, modernizacji oraz remoncie dróg, przekraczającą 500 kilometrów dróg rocznie. Spółka opiera się na nowoczesnych technologiach, własnym potencjale surowcowym i sprzętowym, co pozwala na kompleksową realizację projektów infrastrukturalnych, od lokalnych dróg po największe arterie komunikacyjne w Polsce południowo wschodniej.
zakładka spółki - Infrastruktura
spółki - WMB

PBI WMB

PBI WMB specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mieszanek mineralno-asfaltowych. Spółka działa głównie na terenach województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego, posiadając trzy nowoczesne wytwórnie mas bitumicznych. Roczna produkcja przekracza 300 tysięcy ton mieszanek mineralno-asfaltowych.

PBI Logistyka

PBI Logistyka oferuje usługi transportu drogowego, obejmując zarówno dostawy towarów sypkich, jak i prefabrykatów betonowych. Dzięki bogatej flocie pojazdów oraz doświadczeniu, firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom transportowym.

DSC_0658

PBI Sprzęt

Spółka PBI Sprzęt oferuje kompleksowe usługi oraz wynajem wysokiej jakości sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia różnorodnych prac związanych z utrzymaniem infrastruktury drogowej. Spółka dysponuje nowoczesnym i zróżnicowanym parkiem maszynowym, który jest regularnie serwisowany i gotowy do różnego rodzaju prac drogowych.