Z satysfakcją informujemy, że w ostatnim czasie zostaliśmy uhonorowani wyjątkowymi, niezwykle motywującymi dla nas wyróżnieniami.

Jedna ze spółek Grupy PBI – Kopalnie Dolomitu S.A. została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem – statuetką Diamenty EFL 2022. Nagroda przyznawana jest przez Europejski Fundusz Leasingowy – EFL S.A., który powstał w 1991 roku i jest jedną z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje finansową stabilność, bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu.

Diamenty EFL przyznawane są wiarygodnym klientom, którzy wykazują się najwyższą dyscypliną płatniczą. To ogromne wyróżnienie dla Kopalni Dolomitu S.A., które potwierdza zaufanie, jakim darzą nas nasi partnerzy biznesowi.

W tym miejscu chcemy zakomunikować także o jeszcze jednym z naszych sukcesów, który nobilituje ogół naszych działań. Grupa PBI została uhonorowana odznaką na rzecz rozwoju gospodarki.

Podczas uroczystości wręczenia, która miała miejsce 17 lipca br., prestiżową odznakę odebrał Pan Piotr Walczyna Dyrektor ds. Finansowych, Członek Zarządu. Jesteśmy wdzięczni Świętokrzyskiemu Forum Rozwoju za organizację tego wydarzenia oraz wszystkim pracownikom Grupy PBI za ich zaangażowanie i ciężką pracę, dzięki której osiągnęliśmy te wyjątkowe wyróżnienia. To dla nas ogromny dowód uznania i motywacja do dalszego rozwoju i osiągania kolejnych sukcesów.

Celem Świętokrzyskiego Forum Rozwoju było zainicjowanie debaty oraz analiza szans i problemów stojących przed województwem świętokrzyskim.
Spotkanie przy udziale przedsiębiorców oraz samorządowców stanowiło doskonałą okazję do wymiany opinii i doświadczeń. Podczas I Świętokrzyskiego Forum Rozwoju omówiono tematy dotyczące sposobów i możliwych modeli pobudzenia rozwoju gospodarczego regionu, zwiększenia ilości lokowanych inwestycji przemysłowych oraz tworzenia nowych miejsc pracy. W trakcie przedsięwzięcia ogłoszono i omówiono także koncepcje Kieleckiego Parku Przemysłowego, a uczestnicy wysłuchali interesującego panelu gospodarczego i samorządowego.

Powyższe wyróżniania sprawiają, że jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój gospodarki. Dzięki nim perspektywicznie patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i osiągnięcia. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie, okazane w drodze do rozwoju i ulepszania naszej firmy. Nasza praca nie byłaby możliwa bez Waszego zaangażowania i wsparcia. Wspólnie kontynuujemy naszą misję wspierania rozwoju gospodarczego oraz działania na rzecz społeczności, środowiska i kultury. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!