Koordynator usług frezowania nawierzchni

Miejsce pracy: Żołynia lub Kraśnik
(w zależności od preferencji kandydata – prosimy o wskazanie wybranej lokalizacji)

Zadania:

  • zarządzanie grupami frezującymi oraz pozyskiwanie operatorów maszyn
  • pozyskiwanie kontrahentów w zakresie usług frezowania nawierzchni
  • ofertowanie usług związanych z usługami frezowania
  • koordynowanie usług grup frezujących – współpraca z operatorami
  • weryfikacja usług w terenie oraz ocena poprawności ich wykonania
  • współpraca z zespołem serwisu w zakresie utrzymania ciągłości ruchu frezarek
  • bieżące zarządzanie harmonogramem usług grup frezujących
  • przygotowywanie raportów z przeprowadzonych robót

Wymagania:

  • znajomość techniczna maszyn – frezarek drogowych
  • doświadczenie w eksploatacji i konserwacji maszyn budowlanych
  • znajomość napraw i konserwacji maszyn budowlanych
  • umiejętność diagnozowania awarii
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zdolność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy
• dofinansowanie do kart MultiSport
• zniżki na produkty
• nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych
• możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”
• cykliczne konkursy z nagrodami
• możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa PBI Sp. z o.o., ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz i PBI Sprzęt Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Koordynator usług frezowania nawierzchni, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.