Administrator Systemów Komputerowych

Miejsce pracy: Sandomierz

Zadania:

• Utrzymanie, administrowanie i optymalizowanie systemu ERP Impuls EVO i procesów w nim związanych
• Utrzymanie, administrowanie i optymalizowanie baz danych Oracle i MS SQL
• Planowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań związanych z systemem ERP Impuls EVO
• Tworzenie raportów wykorzystujących bazę danych MS SQL, Oracle, Crystal Reports, Excel
• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i utrzymywanie w stałej sprawności infrastruktury IT
• Nadzór nad licencjami i oprogramowaniem
• Koordynacja i nadzór nad zewnętrznymi dostawcami usług IT
• Dbanie o bezpieczeństwo danych
• Wsparcie użytkowników – rozwiązywanie zgłoszonych problemów, prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla użytkowników systemu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, ekonomicznym lub pokrewne
• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość silnika baz danych Oracle i zarządzania nimi
• Znajomość silnika Microsoft SQL będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka SQL i samodzielnego tworzenia zapytań
• Znajomość standardów internetowych i sieciowych
• Mile widziana znajomość programu Impuls EVO
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Rozwój kompetencji w zakresie nowych technologii
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy
• Dofinansowanie do kart MultiSport
• Zniżki na produkty
• Nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych
• Możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”
• Cykliczne konkursy z nagrodami
• Możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa PBI Sp. z o.o., ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Administrator Systemów Komputerowych, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.