Asystent (-ka) Biura Zarządu

Miejsce pracy: Sandomierz
Zadania:
  • wsparcie w organizacji pracy Biura Zarządu
  • organizacja wyjazdów, spotkań i eventów służbowych Zarządu
  • wsparcie spółek Grupy PBI w zakresie ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji
  • przygotowywanie zestawień i raportów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office, Jira, Draw.io
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie do Kart MultiSport
  • zniżki na produkty
  •  nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych
  •  możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”
  •  cykliczne konkursy z nagrodami
  • możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa PBI Sp. z o.o., ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Asystent (-ka) Biura Zarządu, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.