Pebia to renomowana marka kostki brukowej, wytwarzanej w nowoczesnej fabryce, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kostki dekoracyjnej, przemysłowej oraz prefabrykatów betonowych.

Proces produkcji kostki brukowej odbywa się w Wymysłowie, położonym w województwie świętokrzyskim, w gminie Opatów, niedaleko działającej od wielu lat kopalni wapienia dewońskiego. Dzięki temu Pebia ma nie tylko dostęp do wysokiej jakości surowców, ale również korzysta z bogatego doświadczenia regionu w dziedzinie wydobycia i przetwarzania kamienia.

Marka Pebia cieszy się uznaniem w branży i należy do liderów w swoim segmencie. Wyróżniając się funkcjonalnością, nowoczesnym wzornictwem oraz doskonałą jakością techniczną, produkty Pebia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, inspirując do tworzenia trwałych i estetycznych przestrzeni miejskich oraz prywatnych.

GALENTERIA BETONOWA

Galanteria betonowa to wszelkiego rodzaju elementy wytworzone z betonu, które znajdują zastosowanie na wielu powierzchniach. Do galanterii zalicza się nie tylko kostkę brukową, ale również inne produkty, które mogą służyć do aranżowania przestrzeni w różnych miejscach. Są to np. ażurowe płyty betonowe, stosowane m.in. do utwardzania podjazdów i parkingów miejskich. Do galanterii zalicza się także płyty chodnikowe, palisady i obrzeża, krawężniki oraz bloczki betonowe. Wszystkie z wymienionych elementów cechuje duża odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wykonywane przez nas produkty są poddawane testom i spełniają wysokie wymagania jakościowe. Galanteria występuje w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu klienci mogą łatwo dopasować ją do własnych preferencji.

Pebia to dwie główne linie produktów:

  • Decorativo – to linia, w której oprócz doskonałej jakości liczy się również wizualny wygląd materiałów. W ofercie znajdują się betonowe elementy w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do różnego rodzaju przestrzeni.
  • Industrial – to linia klasycznych, wytrzymałych produktów, które znajdą zastosowanie głównie w inwestycjach publicznych.

Więcej informacji o oferowanej przez nas kostce brukowej i galanterii betonowej na stronie internetowej www.pebia.pl

Zakład produkcyjny

Powiązana spółka

wytwórnia betonu Krasnik

PBI Beton

PBI Beton specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mieszanek betonowej, wykorzystując najnowsze technologie oraz wysokogatunkowe surowce, w tym kruszywa dolomitowe i wapienne pochodzące z kopalni Grupy PBI.