Udany debiut nowej spółki Sulagra należącej do Grupy PBI na dorocznych targach Agrotech w Kielcach, które odbyły się w dniach 8 do 10 marca.
Reprezentanci Sulagry aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu, prezentując naturalne nawozy siarkowe oraz wapno magnezowe. Surowce do produkcji nawozów spółka pozyskuje z kopalni siarki oraz dolomitu, należących do Grupy PBI.

𝗦𝘂𝗹𝗮𝗴𝗿𝗮 aktywnie wchodzi na rynek Polski z własnymi, wysokojakościowymi markami nawozów. Oferta obejmuje dwa nawozy siarkowe 𝗔𝗴𝗿𝗼𝗦 w formie granulatu, 𝗠𝗶𝗰𝗿𝗼𝗦 w formie płynnej oraz wapno magnezowe 𝗦𝘂𝗽𝗲𝗿𝗪𝗮𝗽 w formie sypkiej, 𝗔𝗴𝗿𝗼𝗺𝗶𝘁 w formie granulatu.

Targi Agrotech, zorganizowane w ramach rolniczych wydarzeń w Kielcach, stanowiły doskonałą okazję do nawiązania kontaktów, zaprezentowania się potencjalnym klientom i przedstawienia oferty Sulagry. Obszar targów obejmował 10 hal oraz teren zewnętrzny, na którym eksponowano nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb rolnictwa. Całe wydarzenie, obejmujące zarówno targi Agrotech, jak i jednocześnie trwające wydarzenie Las-Expo zgromadziło 520 firm z 17 krajów. Stoiska były przestrzenią intensywnych dyskusji, wymiany doświadczeń oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań dla branży rolniczej. Hale Targów Kielce przez trzy dni były oblegane przez zainteresowanych, którzy wychodzili z dużą porcją innowacyjnych rozwiązań i informacji.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy odwiedzili nasze stoisko. Była to doskonała platforma do merytorycznych rozmów, a przede wszystkim do zaprezentowania produktów spółki Sulagra.