about

PBI Infrastruktura

+
Buduj z nami swoją drogę
about

PBI Infrastruktura to dynamicznie rozwijająca się spółka, której głównym obszarem działalności jest budowa, modernizacja oraz remontowanie dróg. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej i doświadczeniu w branży, firma jest w stanie realizować projekty drogowe o różnym stopniu złożoności.

 

W ramach swojej działalności PBI Infrastruktura angażuje się w kompleksowe procesy budowlane. Spółka świadczy usługi zgodnie z najwyższymi standardami jakości, przestrzegając obowiązujących norm i przepisów, co gwarantuje nie tylko solidność i trwałość wykonanych konstrukcji, ale także bezpieczeństwo użytkowników dróg.

 

PBI Infrastruktura wykorzystuje nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania, co pozwala na efektywne i ekologiczne wykonywanie prac  rogowych. Ponadto, firma stawia na zrównoważone podejście do budowy infrastruktury, uwzględniając aspekty środowiskowe i społeczne, co pozwala na minimalizację negatywnego wpływu na otoczenie oraz maksymalizację korzyści dla społeczności lokalnych.

PBI Infrastruktura S.A.
ul. Kolejowa 10E
23-200 Kraśnik

NIP 8161465524
KRS 0000001731
BDO 000049741

Zarząd Spółki:
Bartłomiej Kotwica - Prezes Zarządu
Mieczysław Wilk - Wiceprezes Zarządu

Galeria

Powiązana oferta

Budowa dróg

PLIKI DO POBRANIA