PBI Nieruchomości inwestycja NOWY WSCHÓD w Kraśniku

Spółka PBI Nieruchomości z dumą prezentuje krótki film, który ukazuje jeden z etapów powstawania inwestycji „Nowy Wschód” w centrum Kraśnika przy ul. Lubelskiej.

Zapraszamy do obejrzenia, jak nasz zespół przekształca wizję architektoniczną w rzeczywistość. Film z kamery umieszczonej na dźwigu budowlanym oferuje wyjątkową perspektywę, podkreślając naszą skrupulatność i przemyślane działania.

„Nowy Wschód” to unikalny projekt w skali regionu, wyróżniający się nowoczesną i elegancką bryłą wśród okolicznych zabudowań jednorodzinnych i bloków z wielkiej płyty. Elewacja będzie zdobić harmonijne połączenie ponadczasowej bieli, antracytu i ciepłego drewna, które w połączeniu ze szklanymi akcentami, takimi jak balustrady balkonów i duże okna, nadadzą budynkowi wyjątkowego charakteru. Dzięki doskonale przemyślanemu projektowi architektonicznemu „Nowy Wschód” będzie imponować nie tylko na zewnątrz, ale także oferować komfortowe i dobrze doświetlone wnętrza.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie wizualizacje oraz więcej informacji na temat tego unikatowego projektu! www.nowywschod.pl

https://lnkd.in/eGZnim5k