Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, że Grupa PBI sp. z o.o. przystąpiła do prestiżowej organizacji Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.

Pracodawcy RP to nie tylko najstarsza, ale także największa organizacja pracodawców w Polsce, która od 1989 roku aktywnie wpływa na kształtowanie przyjaznego środowiska biznesowego. Organizacja skupia głównie prywatne przedsiębiorstwa, które stanowią aż 85 procent członków.

Misją Pracodawców RP jest tworzenie państwa, które sprzyja przedsiębiorcom, nie zapominając o należytym poszanowaniu praw pracowników. Organizacja kieruje się przekonaniem, że rozwój gospodarczy musi być równoważony z troską o społeczeństwo, a aspekty ekonomiczne powinny współistnieć w harmonii z wartościami społecznymi.

#RazemMożemyWięcej – to nie tylko nasze hasło, to idea, która napędza nas i naszych partnerów do podejmowania wyzwań i osiągania wspólnych celów. Jesteśmy głęboko przekonani, że członkostwo Grupy PBI w tej uznanej organizacji znacząco wzmocni naszą pozycję na rynku. Będziemy mieli jeszcze większą zdolność do skutecznego reprezentowania naszych wspólnych interesów.