TRANSPORT DROGOWY

Nieustannie poszukujemy innowacji dla naszych Klientów. W dziedzinie badań wyznaczamy nowe standardy jakości usług w naszej branży. Od Klientów indywidualnych po największe i najbardziej złożone projekty, Grupa PBI świadczy usługi transportu drogowego, aby sprostać największym wyzwaniom związanym z postępującą urbanizacją.

Możliwości transportowe PBI to ponad 5 milionów ton towarów sypkich i około 6.000 wyjazdów z prefabrykatami betonowymi w ciągu każdego roku.  Z tego względu zbudowaliśmy od podstaw spójne i niezawodne rozwiązania dla łańcucha dostaw w transporcie krajowym. Nasza baza transportowa znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, ale obsługujemy każdy region Polski. Rozporządzamy własną flotą ponad 100 pojazdów, które służą do codziennego przewożenia  transportu naszych Klientów. Przywiązujemy szczególną uwagę do zasad bezpieczeństwa na drodze. Dlatego pracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi kierowcami, którzy są na bieżąco doszkalani w zakresie prowadzenia pojazdów metodą defensywną i ekonomiczną.  Nasz zespół spedycji krajowej składa się z profesjonalistów. Od lat zajmują się tego typu transportem, więc ich doświadczenie jest gwarancją najlepszej obsługi, która pomoże nawet najbardziej wymagającym Klientom.

TRANSPORT HDS

Transport samochodami HDS ma sporo zalet. Przede wszystkim jednak umożliwiają one szybki rozładunek materiałów sypkich, co pozwala zaoszczędzić ogromną ilość czasu i pracy. Jest to również bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ obejmuje kompleksową usługę, na którą składa się załadunek, transport i rozładunek. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą wynajmować dodatkowego sprzętu i tym samym oszczędzają czas. Załadunek i rozładunek przy użyciu dźwigu jest znacznie szybszy niż w przypadku zaangażowania dodatkowych firm i osób.

Transport HDS wykorzystuje pojazdy i dźwigi wyposażone w żurawie zamontowane na przyczepie pojazdu. Ta specjalna konstrukcja umożliwia nie tylko transport towarów, ale przede wszystkim załadunek i rozładunek przewożonych towarów bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dlatego nasze pojazdy transportowe HDS wyposażone są w dodatkowe haki, pasy i wsporniki. Pozwalają one również na załadunek i rozładunek praktycznie w każdym miejscu. Ponadto większość naszych pojazdów ma udźwig od kilku do kilkunastu ton, dzięki czemu możliwe jest przewożenie nawet najcięższych materiałów budowlanych. Natomiast hydrauliczny system wywrotu umożliwia automatyczny rozładunek materiału bez konieczności ręcznego wysypywania zawartości.

 

TRANSPORT PRZEMYSŁOWY

Proces transportu i dystrybucji przemysłowej zawsze wiąże się z presją czasu, a każdy przedsiębiorca dąży do dotrzymania terminów. Wiemy, że Twoja produkcja musi działać jak w zegarku. Dlatego w PBI oferujemy również transport przemysłowy. Z pomocą naszego doświadczenia i lokalnego know-how możesz dotrzymać obietnic złożonych swoim Klientom. Jeśli chodzi o logistykę, zawsze dbamy o to, aby wszystko było idealnie dopasowane do rytmu produkcji Klienta końcowego i pożądanego poziomu usług.

Galeria

Powiązane spółki

DSC_0658

PBI Logistyka

PBI Logistyka oferuje usługi transportu drogowego, obejmując zarówno dostawy towarów sypkich, jak i prefabrykatów betonowych. Dzięki bogatej flocie pojazdów oraz doświadczeniu, firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom transportowym.