Miniony tydzień był dla Grupy PBI czasem finalizacji kilku ważnych inwestycji. Z satysfakcją i radością informujemy, że oddaliśmy do użytku trzy inwestycje drogowe, które znacząco poprawią komfort podróżowania i bezpieczeństwo pieszych. Ich wykonawcami były spółki PBI Infrastruktura oraz PBI WMB. Oto krótka prezentacja oddanych projektów:

W poniedziałek, 2️⃣ października, oddano do użytku drogę łączącą Kolonię Góra Puławska z Janowcem i Brzeźcami. W ciągu roku wykonano niemal 13 km nowej, asfaltowej nawierzchni, ok. 6 km chodników, poprawiono zatoki przystankowe, wymieniono przepusty i oznakowanie. Koszt realizacji zadania to niemal 20 mln zł. Jest to imponująca inwestycja, która poprawi jakość podróżowania w tym rejonie, ale także spowoduje, że piesi będą czuć się bezpieczniej.

3️⃣ października nastąpiło zakończenie inwestycji na drogach nr 1260R i 1511R w miejscowościach: Rakszawa, Brzóza Stadnicka i Żołynia. Nr 1511R Rakszawa – Brzóza Stadnicka o długości 5,8 km, Nr 1260R Brzóza Stadnicka – Żołynia o długości 3,2 km. Wartość inwestycji wyniosła ponad 14 mln zł.

5️⃣ października odbył się oficjalny odbiór inwestycji pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1704R Wiązownica – Radawa – Wola Mołodycka w km i drogi Nr 1707R Wiązownica – Piwoda – Olchowa. Była to inwestycja, dzięki której przebudowano blisko 12 km drogi. Całkowita wartość zadania wyniosła 18,7 mln zł. To niezwykle ważna inwestycja drogowa dla mieszkańców powiatu jarosławskiego.

Cieszymy się, że możemy czynnie uczestniczyć, jako wykonawca w tylu ważnych inwestycjach drogowych. Z radością i satysfakcją patrzmy, jak przyczyniają się do rozwoju lokalnej infrastruktury i jak dobrze służą użytkownikom dróg.